ЕТИКА ЗАПОЛНЕННЯ АНКЕТИ ТА ВЕДЕННЯ ПРОФІЛЮ

Адміністрація сайту nezabudu.com ставить перед собою завдання увічнення пам'яті про тих, хто пішов із життя, а також надання допомоги зі збереження фотографій, різних даних про життя, спогади, місце поховання та ін. Адміністрація сайту nezabudu.com.ua вважає головним завданням зберігати Світлу пам'ять близьких, знайомих, громадських та інших людей. Тому, Адміністрація сайту nezabudu.com.ua проводить модерацію даних, які залишає користувач заповнюючи анкету, на наявність негативних і ображаючих висловлювань про минуле, відповідно до Політики конфіденційності та Угоди про користування. Ми радимо Вам дотримуватись наступних принципів, заповнення анкет, щоб уникнути блокування Користувача та модерації даних:

1) Описувати що пішов у позитивному ключі, розповідати про цікаві, значущі події його життя;

2) Не вживати висловлювання і слова, що оскверняють пам'ять про минуле;

3) максимально чесно та правдиво відповідати на запитання анкети;

4) Якщо якась інформація достовірно не відома, перепитати її у родичів, яким дані відомі та додати в анкету пізніше;

5) Описувати періоди життя та події, які не суперечать нормам моралі та не ображають почуття родичів, близьких, знайомих тощо;

6) Ми знаємо, як непросто говорити про близьке, що пішло, але ваші одкровення зроблять можливим написання справжньої історії життя минулого;

7) Ми хочемо, щоб заповнення анкет стало не просто формальною дією, а по-справжньому занурило вас у спогади і дало можливість близьким, нащадкам і зростаючому поколінню краще дізнатися пішов і зберегти справжню історію сім'ї, і як наслідок стало справжнім літописом життя багатьох поколінь.

8) Ми пропонуємо створити якомога більше анкет, і вносити туди спогади в міру їхнього спливання в пам'яті, щоб зберегти якомога більше інформації про своїх предків.

У відповідність до Угоди користувача, нагадуємо Вам, що згідно П. 2.2.1.1. nezabudu.com.ua буде лягати на Користувача, що вчинив образливі чи неправомірні дії, що принижують або зачіпають почуття близьких та ін. у відповідність до Закону України (п.2.2.1.1). Відповідальність за інформацію, що надається Користувач несе перед Третьими особами персонально. Достовірність та правдивість наданої інформації, яку Користувач вказує в анкетах Сайту Адміністрація сайту не перевіряється.

2.2.1.2. У разі виявлення Відвідувачами та/або Користувачами сайту недостовірною, неправдивою, ображаючою, принижує почуття та гідності Відвідувачів, Користувачів та інших людей інформації, після отримання скарги така інформація проходитиме ручну модерацію Адміністрацією сайту, і у разі підтвердження скарги, буде негайно видалено. Покарання за розміщення Користувачами сайту недостовірною, неправдивою, ображаючою, принижує почуття та гідності Відвідувачів, Користувачів та інших людей інформації передбачено в рамках законодавства України та буде направлено на Користувача, який вчинив неправомірну дію).