КОРИСТУВАЛЬНА УГОДА

1. Загальні положення та терміни цієї Угоди

Ця Угода користувача (далі - Угода) регламентує правовідносини між сайтом https://nezabudu.com (далі – сайт) та фізичною особою (далі – відвідувач сайту) при використанні інформації на сайті https://nezabudu.com/ використання хоча б одного з сервісів, що надаються в рамках сайту (далі за текстом — відвідувачем сайту), використання можливостей та функцій сайту, а також надсилання поштових повідомлень за допомогою Поштових сервісів (електронної пошти).

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка зайшла та переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті.

1.2. Відвідувач, що зареєструвався та авторизувався з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються у рамках сайту.

1.4. Для того, щоб користуватися розширеними сервісами та можливостями сайту, користувачеві авторизуватися. При авторизації, Користувач в автоматичному режимі приймає Угоду користувача, Політику конфіденційності та Договір оферти Сайту https://nezabudu.com/.

1.5. Відвідувач має право не користуватися послугами сайту і може не проходити авторизацію на сайті, автоматичному режимі не приймати умови Угоди, якщо вона не досягла встановленого законодавством України для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладання подібних угод, передбачених законодавством України.

1.6. Прядок взаємодії Відвідувача та Сайту.

Для того, щоб скористатися функціями Сервісами Сайту, Відвідувач повинен пройти наступну процедуру реєстрації:

1.6.1. Необхідно заповнити реєстраційну форму або пройти реєстрацію за допомогою google або facebook;

1.6.2. Згода з умовами цієї Угоди приймається автоматично при натисканні кнопки Зареєструватись. При цьому Адміністрація жодним чином не здійснює перевірку наданої. Користувачем інформації щодо дійсності і не несе відповідальності перед будь-якими третіми особами за точність та достовірність такої інформації; не розцінює інформацію, що надається Користувачем в якості персональних даних, що підлягають спеціальному захисту згідно із Законом України «Про захист персональних даних»;

1.6.3. Після завершення процесу реєстрації Користувач вводить логін облікового запису та пароль для доступу до Сервіси Сайту. Користувач персонально несе відповідальність за безпеку свого логіну та пароля, а також повну відповідальність за всі дії, які будуть вчинені Користувачем у процесі використання сервісів Сайту;

1.6.4. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право збирати та зберігати реєстраційні дані Користувача (у разі отримання таких), у рамках Сервісу з метою виконання положень цього Угоди.

1.6.5. Усі питання надання прав доступу до мережі Інтернет, купівлі та налагодження для цього відповідного обладнання та програмного забезпечення вирішуються Користувачем самостійно та не підпадають під дію цієї Угоди.

1.6.6. Пароль Користувача від сервісів Сайту може бути відновлений Адміністрацією лише у разі точного, вірної та повної вказівки інформації, вказаної під час первинної реєстрації Користувачем облікового запису.

1.6.7. Адміністрація не здійснює жодного контролю та несе відповідальності за зміст листування Користувачів, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали, інформацію та вести онлайн-спілкування можуть лише зареєстровані відвідувачі. користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Створювати анкети на вусідших з життя людей (родичів, знайомих, відомих особистостей та ін). Інформація (матеріали) розміщені на сайті про людей, що пішли з життя, повинні бути достовірними і мати позитивне забарвлення;

2.2.1.1. Відповідальність за інформацію, що надається Користувач несе перед Третьими особами персонально. Достовірність та правдивість наданої інформації, яку Користувач вказує в анкетах Сайту Адміністрація сайту не перевіряється.

2.2.1.2. У разі виявлення Відвідувачами або Користувачами сайту недостовірною, неправдивою, ображаючою, принижує почуття та гідності Відвідувачів, Користувачів та інших людей інформації, після отримання скарги така інформація проходитиме ручну модерацію Адміністрацією сайту, і у разі підтвердження скарги, буде негайно видалено. Покарання за розміщення Користувачами сайту недостовірною, неправдивою, ображаючою, принижує почуття та гідності Відвідувачів, Користувачів та інших людей інформації передбачено в рамках законодавства України та буде направлено на Користувача, який вчинив неправомірну дію.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси та сервіси, якщо не зазначено інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Допускається часткове цитування матеріалів сайту на нерегулярній основі з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати (не більше 5% від загального обсягу матеріалу).

2.6. Усі назви, найменування, торгові марки, символи та слогани, зареєстровані у встановленому порядку, є власністю їхніх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки ® та/або ™ для них позначення.

3. Правила написання інформації та розміщення матеріалів

3.1. При написанні інформації Користувач повинен дотримуватись встановлених правил та обмежень, забороняється використання нецензурних виразів, тексту, що має негативне забарвлення, а також матеріалу, що ображає почуття та гідність Відвідувачів та Користувачів сайту.

3.2. Незнання правил, у тому числі обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє Відвідувача (у тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а у разі їх порушення – від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди та законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або завдання питань іншим користувачам);

3.3.2. Образлива поведінка щодо інших відвідувачів, а також представників адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловлювань;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування подразненої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень чи оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічної, расової чи релігійної приналежності;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропагування комп'ютерного та аудіо/відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, у яких ім'я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т.д.), або подібно до імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Використання в текстах повідомлень великих літер, розділових знаків і спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами мови, що використовується;

3.3.11. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або розв'язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.4. На сайті не вітається розміщення інформації, позбавленої інформаційного навантаження та які не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. В рамках сайту Користувачам надається можливість записувати інформацію, зберігати матеріали про вже близьких, знайомих і незнайомих людях, що пішли з життя, ділитися цією інформацією з користувачами і передавати посилання доступу до заповнених анкет Третім сторонам, які не є Відвідувачами або Користувачами сайту.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту, несе виключно її автор.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту піддаються автоматичній та/або ручній постмодерації — перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення інформації на наявність негативного та забарвлення тексту, використання нецензурної лексики та ображаючих почуття та гідність виразів та зворотів тексту.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, та користувач, Які розмістили інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією/матеріалами. Такі відвідувачі та/або користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, у тому числі, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинили дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не може дотримуватись положень Угоди.

4.6. Модератор, при порушенні користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, матеріал, відгук, коментар; заблокувати обліковий запис; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване заперечення дій модераторів можливе шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

4.8. При заповненні анкети на людину, що пішла з життя, або живої істоти право на першість належить тому, хто раніше заповнив анкету, однак, за наявності документа, що підтверджує родинний зв'язок (наприклад, паспорт, свідоцтво про смерть або інший документ), може бути переглянуто при зверненні до Адміністрації сайту. Допускається наявність на Сайті двох і більше анкет на людину або живу істоту, що пішла з життя, якщо це не ображає почуття та гідність інших родичів. У разі скарги родичів та інших осіб, вимога про видалення анкети буде розглянута Адміністрацією сайту, після надання документу, що підтверджує родинний зв'язок з тим, хто пішов із життя.

4.9. Якщо Відвідувач або Користувач вважає інформацію про невірогідну або ображаючу пам'ять покійному, то дана інформація може бути видалена Адміністрацією сайту, після надання Відвідувачем або Користувачем документа, що підтверджує родинний зв'язок (наприклад, паспорт, свідоцтво про смерть або інший документ) із покійним (що пішов із життя).

5. Права та обов'язки

5.1. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату матеріалів, розміщених Користувачем, а також за недостатню якість або швидкість надання Сервісів.

5.2. Користувач має право розміщувати через Сайт об'єкти інтелектуальної власності, право на використання яких належить йому на законних підставах.

5.3. Адміністрація має право відмовити Користувачеві у розміщенні Матеріалів, текстових повідомлень, а також видалити Матеріали на свій розсуд, якщо їх зміст суперечить вимогам цієї Угоди.

5.4. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за зміст своїх матеріалів, розміщуваних ним на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів та за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків товарів та послуг (торгових марок), найменувань фірм та їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб в зв'язку з розміщенням матеріалів на сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних із розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно та власним коштом врегулює зазначені претензії.

5.5. Автором зазначених у цьому пункті матеріалів зберігає за собою всі майнові та особисті немайнові авторські права, відповідно до законодавства України та міжнародних угод.

5.6. Адміністрація не гарантує, що послуги сайту будуть відповідати вимогам Користувача; будуть надаватися безперервно, швидко, надійно та без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем будуть точними та надійними. У зв'язку з цим Адміністрація в жодному разі не несе відповідальності перед Користувачем за будь-який втрачений прибуток, виручку, втрачену інформацію або дані або за непрямі, штрафні або побічні збитки, що виникають із цих Умов та Сервісів або у зв'язку з ними, навіть якщо ми були повідомлено про можливість таких збитків.

5.6.1 Адміністрація не гарантує виконання замовлення послуг за допомогою Сайту точно у термін, оскільки можливі непередбачені чи інші обставини, наприклад, погодні чи технічні збої, які призведуть до зміни термінів виконання послуг. Адміністрація всіма силами та ресурсами здійснюватиме виконання замовлень у строк, обумовлений у формі Замовлення Відвідувача-Користувача. У разі форс-мажорів Адміністрація сайту буде повідомляти Відвідувача-Користувача через зв'язок email, телефон або дзвінок про непередбачені терміни зміни виконання замовлення для запобігання можливим суперечкам.

5.7. Будь-які матеріали, отримані Користувачем з використанням сервісів Сайту, Користувач використовує на власний страх та ризик. Користувач самостійно несе відповідальність за будь-які збитки, які можуть бути нанесений комп'ютеру та/або даним внаслідок завантаження та використання цих матеріалів.

5.8. Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії 3-х осіб на розміщені Користувачем Матеріали. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на використання Матеріалу або видалити Матеріал.

5.9. Адміністрація має право на першу вимогу відповідного уповноваженого (правоохоронного) органу, але відповідно до чинного законодавства надавати такому державному органу наявну інформацію про Користувача, не виключаючи персональних даних.

5.10. Користувач визнає, що Адміністрація може встановлювати обмеження щодо використання сервісів.

5.11. Адміністрація не несе відповідальності:

● за дії Користувача на Сайті;

● за збої, що виникають у телекомунікаційних та/або енергетичних мережах, дія шкідливих програм, а також за недобросовісні дії третіх осіб;

● за зміст і законність Інформація, що використовується/отримується Користувачем у рамках Сервісу, а також за її характер;

● за шкоду/упущену вигоду, заподіяну Користувачеві в результаті використання або неможливості використання того чи іншого сервісу;

● за будь-які пошкодження програмного та/або апаратного комплексу Користувача, що виникли в результаті користування сервісом.

5.12. Користувач визнає, що Адміністрація має право відмовити у використанні сервісів без пояснення причини такої відмови.

5.13 Користувач визнає, що Адміністрація має право відмовити в консультації щодо використання Сервісів Сайту поза залежність у якому вигляді було сформовано звернення на консультацію

6. Файли cookie

6.1. Щоб зробити відвідування Вами сайту зручнішим, відстежувати відвідування сайту та покращувати сервіс, ми збираємо деяку частину інформації, відправленої з Вашого браузера, так звані файли cookie. За бажанням Ви можете відключити відправлення файлів cookie (зверніться до налаштувань Вашого Браузера, щоб дізнатися, як це зробити)..

7. Заключні положення

7.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

7.2. Відвідувач приймає умови Угоди у разі фактичного використання сайту. В цьому випадку користувач розуміє та погоджується з тим, що адміністрація сайту розцінюватиме факт використання користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

7.3. Діяльність адміністрації сайту проводиться відповідно до законодавством України. Будь-які претензії, суперечки та офіційні звернення розглядатимуться виключно у порядку, передбаченому законодавством України.

7.4. Ця Угода може бути змінена Адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на порталі.

7.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі чи непрямі збитки, зазнані Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за втрачений зиск у результаті діяльності ain.ua.

7.6. Користувач погоджується, що він несе одноосібну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може зазнати адміністрація сайту).